1a.JPG
5a.JPG
3a.jpg
a3.jpg
2a.JPG
4a.JPG
a1.jpg
a2.jpg
a4.jpg
a5.jpg
a6.jpg
a7.jpg
a8.jpg
a9.jpg
a10.jpg
6a.JPG
7a.JPG
8a.JPG
9a.JPG
10a.JPG
12a.JPG

   

  Agencja Obsługi Estrady i Sceny — organizacja i obsługa techniczna koncertów, wynajem 

   

  Organizacja oraz obsługa techniczna koncertów i wydarzeń kulturalno rozrywkowych to kompleksowa usługa oferowana przez Agencję Obsługi Estrady i Sceny.

  Jako doświadczony organizator imprez, koncertów eventów i wszelkiego rodzaju imprez plenerowych jak i lokalowych zapewniamy naszym klientom kompletne zaplecze techniczne oraz personalne na potrzeby sceny i estrady począwszy od konsultacji i doradztwa poprzez wynajem odpowiedniej sceny uzupełnionej o odpowiednio dobrane nagłośnienie oświetlenie, dobór programu artystycznego. Zapewniona jest także oprawa muzyczna, obsługa konferansjerska i animacja, pokazy pirotechniczne lub laserowe.

   

  O odpowiednią obsługę zadba realizator dźwięku i oświetlenia oraz technik sceny — ludzie z dużym doświadczeniem i pasją, którzy pracują dla Ciebie.

   

  Do korzystania z naszych usług zapraszamy organizatorów imprez, ośrodki kultury, urzędy miast i gmin oraz klientów indywidualnych niezależnie od wielkości organizowanego przedsięwzięcia. Obsłużmy każdą imprezę niezależnie do miejsca i czasu. Nie są dla nas ograniczeniem źródła zasilania -posiadamy agregaty prądotwórcze, dzięki którym w razie potrzeby jesteśmy niezależni od przyłącza energetycznego.